Excel Serialization (2.0.3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Subject
it: Oggetto

en: Manager
it: Gestore

en: Description
it: Descrizione

en: Category
it: Categoria

en: Format
it: Formato

en: Filename
it: Nome file

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Company
it: Azienda

en: Operator
it: Operatore

en: Bold
it: Grassetto

en: Italic
it: Corsivo

en: Web services
it: Web service

en: Rule
it: Regola
