Excel Serialization (2.0.3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Manager
nl: Beheerder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Category
nl: Categorie

en: Format
nl: Opmaak

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Company
nl: Bedrijf

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Web services
nl: Webservices

en: Rule
nl: Regel
