Excel Serialization (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Manager
ml: മാനേജർ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്
