Excel Serialization (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Subject
fa: موضوع

en: Manager
fa: مدیر

en: Description
fa: شرح

en: Category
fa: دسته بندی

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Company
fa: شرکت

en: Operator
fa: عملگر

en: Bold
fa: برجسته

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Rule
fa: قانون
