Excel Serialization (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
