Excel Serialization (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Subject
be: Тэма

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: Category
be: Катэгорыя

en: Format
be: Фармат

en: Filename
be: Назва файла

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Web services
be: Вэб-службы
