Excel Serialization (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Subject
es: Asunto

en: Manager
es: Administrador

en: Description
es: Descripción

en: Category
es: Categoría

en: Format
es: Formato

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Company
es: Empresa

en: Operator
es: Operador

en: Bold
es: Negrita

en: Italic
es: Cursiva

en: Web services
es: Servicios web

en: Rule
es: Regla

en: The filename that will be suggested to the browser for downloading purposes. You may include replacement patterns from the list below.
es: El nombre de archivo que se sugerirá al explorador para fines de descarga. Puede incluir patrones de reemplazo de la lista siguiente.
