Excel Serialization (8.x-1.5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
