Excel Serialization (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Category
el: Κατηγορία

en: Format
el: Μορφή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Company
el: Εταιρία

en: Operator
el: Τελεστής

en: Bold
el: Έντονα

en: Italic
el: Πλάγια

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
