Excel Serialization (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Category
jv: Kategori

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Web services
jv: Layanan web
