Excel Serialization (8.x-1.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Category
ps: ټولی

en: Format
ps: بڼه

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Bold
ps: زغرد

en: Italic
ps: رېوند
