Excel Serialization (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Subject
ru: Тема

en: Manager
ru: Менеджер

en: Description
ru: Описание

en: Category
ru: Категория

en: Format
ru: Формат

en: Filename
ru: Имя файла

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Company
ru: Компания

en: Operator
ru: Оператор

en: Bold
ru: Жирный

en: Italic
ru: Курсив

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Rule
ru: Правило
