Excel Serialization (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Subject
tr: Konu

en: Manager
tr: Yönetici

en: Description
tr: Açıklama

en: Category
tr: Kategori

en: Format
tr: Biçim

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Company
tr: Şirket

en: Operator
tr: İşletmen

en: Bold
tr: Koyu

en: Italic
tr: Eğik

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Rule
tr: Kural
