Excel Serialization (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Subject
ur: موضوع

en: Manager
ur: مینیجر

en: Description
ur: وضاحت

en: Category
ur: زمرہ

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ
