Excel Serialization (8.x-1.6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Category
cy: Categori

en: Format
cy: Fformat

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Company
cy: Cwmni

en: Operator
cy: Gweithredydd
