Excel Serialization (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Category
id: Kategori

en: Filename
id: Nama berkas

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Company
id: Perusahaan / Institusi

en: Bold
id: Tebal

en: Italic
id: Miring

en: Web services
id: Layanan web
