Excel Serialization (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Manager
is: Stjórnandi

en: Description
is: Lýsing

en: Category
is: Flokkur

en: Format
is: Stílsnið

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Bold
is: Feitletrað

en: Rule
is: Regla
