Excel Serialization (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Subject
da: Emne

en: Manager
da: Administrator

en: Description
da: Beskrivelse

en: Category
da: Kategori

en: Filename
da: Filnavn

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Company
da: Virksomhed

en: Operator
da: Operand

en: Bold
da: Fed

en: Italic
da: Kursiv

en: Web services
da: Web-services

en: Rule
da: Regel
