Excel Serialization (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Category
ne: वर्ग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Bold
ne: बोल्ड
