Excel Serialization (8.x-1.7) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Manager
ta: மேலாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Bold
ta: தடிப்பு

en: Italic
ta: முன்சாய்ந்த

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
