xmlrpc (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Parse error. Not well formed
el: Σφάλμα συντακτικής ανάλυσης. Δεν υπάρχει σωστή διαμόρφωση

en: Parse error. Request not well formed.
el: Σφάλμα συντακτικής ανάλυσης. Η αίτηση δεν έχει σωστή διαμόρφωση.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
el: Σφάλμα διακομιστή. Μη έγκυρο XML-RPC. Η αίτηση πρέπει να είναι ένα methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
el: Σφάλμα διακομιστή. Η ζητούμενη μέθοδος @methodname δεν έχει οριστεί.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
el: Σφάλμα διακομιστή. Εσφαλμένος αριθμός παραμέτρων μεθόδου.

en: Server error. Invalid method parameters.
el: Σφάλμα διακομιστή. Μη έγκυρες παράμετροι μεθόδου.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
el: Σφάλμα διακομιστή. Η ζητούμενη μέθοδος @method δεν υπάρχει.

en: Invalid syntax for system.multicall.
el: Μη έγκυρη σύνταξη για system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
el: Αναδρομικές κλήσεις της system.multicall δεν επιτρέπονται.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
el: Σφάλμα διακομιστή. Η υπογραφή της ζητούμενης μεθόδου @methodname δεν έχει οριστεί.
