xmlrpc (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Parse error. Not well formed
sl: Napaka pri razčlenjevanju. Neprimerna oblika

en: Parse error. Request not well formed.
sl: Napaka pri razčlenjevanju. Zahtevek ni dobro oblikovan.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
sl: Napaka na strežniku. Neveljaven XML-RPC klic. Zahtevek mora biti klic metode (methodCall).

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
sl: Napaka na strežniku. Klic metode @methodname ni definiran.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
sl: Napaka strežnika. Napačno število parametrov metode.

en: Server error. Invalid method parameters.
sl: Napaka strežnika. Neveljavni parametri metode.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
sl: Napaka na strežniku. Klic funkcije @method ne obstaja.

en: Invalid syntax for system.multicall.
sl: Neveljavna sintaksa za system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
sl: Rekurzivni klici na system.multicall so prepovedani.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
sl: Napaka na strežniku. Podpis zahtevane metode %methodname ni določen.
