xmlrpc (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Parse error. Not well formed
be: Аналіз памылак. Не сфармаваны

en: Parse error. Request not well formed.
be: Памылка пры парсінгу запыта. Запыт не адпавядае фармату.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
be: Памылка сервера. Няправільны XML-RPC. Запытам павінен быць methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
be: Памылка сервера. Запытаны метад @methodname не вызначаны.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
be: Памылка сервера. Няправільная колькасць параметраў метаду.

en: Server error. Invalid method parameters.
be: Памылка сервера. Памылковыя параметры метаду.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
be: Памылка сервера. Запытаная функцыя  @method не існуе

en: Invalid syntax for system.multicall.
be: Памылка сінтаксісу для system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
be: Рэкурсіўныя выклікі system.multicall забаронены.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
be: Памылка сервера. Подпіс метаду запыта @methodname не зададзены.
