XML sitemap (2.0.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Location
mk: Локација
