XML sitemap (2.0.0) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Access
lv: Piekļuve

en: Visible
lv: Redzams

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Medium
lv: Vidējs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Available
lv: Pieejams

en: daily
lv: katru dienu

en: weekly
lv: katru nedēļu

en: About
lv: Par

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lv: Direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.
