XML sitemap (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Totals
et: Kokku

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Priority
et: Tähtsus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Access
et: Ligipääs

en: Visible
et: Nähtav

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Updated
et: Uuendatud

en: Configure
et: Seadistus

en: Submitted
et: Vastatud

en: Location
et: Asukoht

en: Medium
et: Keskmine

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: Included
et: Sisaldub

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: XML Sitemap settings
et: XML sisukaardi seaded

en: Inclusion
et: Sisalduvus

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: XML Sitemap
et: XML sisukaart

en: Available
et: Saadaval

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: About
et: Programmist

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Default priority
et: Vaikimisi prioriteet

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
et: Selle URL'i tähtsus võrreldes teiste URL'idega sellel veebilehel.

en: Default (@value)
et: Vaikimisi (@value)

en: Sitemap file
et: Sisukaardi fail

en: Sitemap URL
et: Sisukaardi veebiaadress

en: Search Engines
et: Otsingumootorid

en: (highest)
et: (kõrgeim)

en: (normal)
et: (tavaline)

en: (lowest)
et: (madalaim)

en: Inclusion: @value
et: Sisalduvus: @value

en: Priority: @value
et: Tähtsus: @value

en: Changing these type settings will affect any items of this type that have either inclusion or priority set to default.
et: Need on globaalsed väärtused, mis kirjutatakse üle, kui samad väärtused on madalamal tasemel teisiti seadistatud.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
et: Kataloogi %directory pole olemas või ei ole võimalik sinna kirjutada.

en: The path should start with /.
et: Teekond peaks algama sümboliga /.
