xNavigation (1.0.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Core
ta: கருவம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Color scheme
ta: நிறத் திட்டம்

en: About
ta: பற்றி

en: Slate
ta: சிலேட்
