xNavigation (1.0.5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Core
es: Núcleo

en: Other
es: Otro(s)

en: Color scheme
es: Esquema de colores

en: About
es: Acerca de

en: Slate
es: Pizarra

en: Night
es: Noche
