xNavigation (1.0.5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Other
hu: Egyéb

en: Color scheme
hu: Színséma

en: About
hu: Leírás

en: Night
hu: Éjszaka
