xNavigation (1.0.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Core
ku: ناوکە

en: Other
ku: هیتر

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: About
ku: دەربارە

en: Slate
ku: بەردەڕەش
