xNavigation (1.0.5) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Core
uk: Ядро

en: Other
uk: Інше

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: About
uk: Про модуль

en: Night
uk: Ніч
