External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Types
az: Tiplər

en: Import
az: İmport

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Manage
az: İdarə et

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın
