External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Types
hi: प्रकार

en: Import
hi: आयात करें

en: Back
hi: वापस

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Manage
hi: प्रबंधित
