External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Types
it: Tipi

en: Import
it: Importa

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Manage
it: Gestisci

en: Synchronize
it: Sincronizzazione
