External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക
