External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Types
sq: Llojet

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj
