External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Manage
sr: Управљај
