External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Types
ur: اقسام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Back
ur: واپس

en: Save
ur: محفوظ کریں
