External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Types
ast: Tribes

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar
