External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Types
bo: རིགས

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Manage
bo: དོ་དམ།
