External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Types
cs: Typy

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Manage
cs: Správa

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: Inspect
cs: Inspekce
