External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Types
eo: Tipoj

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu
