External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Types
et: Tüübid

en: Import
et: Impordi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Manage
et: Halda

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri
