External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Types
eu: Motak

en: Import
eu: Inportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Manage
eu: Kudeatu
