External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်
