External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Types
os: Типтæ

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс
