External Entities Manager (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Types
es: Tipos

en: Save
es: Guardar

en: Manage
es: Administrar

en: Property
es: Propiedad

en: Source
es: Origen

en: Synchronize
es: Sincronizar

en: Batch processing
es: Procesamiento por lotes

en: Inspect
es: Inspeccionar

en: Integrity
es: Integridad
