External Entities Manager (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Types
fa: انواع

en: Save
fa: ذخیره

en: Manage
fa: مدیریت

en: Property
fa: ویژگی

en: Source
fa: منبع

en: Synchronize
fa: همگام سازی

en: Integrity
fa: یکپارچگی
