External Entities Manager (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Types
hr: Vrste

en: Save
hr: Spremi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Property
hr: Svojstvo

en: Source
hr: Izvor
