External Entities Manager (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Types
ja: タイプ

en: Save
ja: 保存

en: Manage
ja: 管理

en: Property
ja: プロパティー

en: Source
ja: ソース

en: Synchronize
ja: 同期

en: Inspect
ja: 検査
